Terminarz rundy zasadniczej 39 edycji ALK WroBasket



Poniżej prezentujemy Wam terminarz do końca rundy zasadniczej. Mecze rozgrywane są na hali Uniwersytetu Przyrodniczego - Wrocław ul. Chełmońskiego 43a

 SOBOTA 12.10
15:10 46 Basket - 8 Ballers 2b
16:20 2 Hills Basket II - Moxly 1b
17:30 Robot Trzebnica - Animals 1b
18:40 Karramba - SII 2a
19:50 Clinident - Guess who's back - Basket Kids 1a
21:00 Ez4Us - KS AZS Wratislavia 2b
 NIEDZIELA 13.10
14:10 Błąd Kroków Oława - 4FUN 2a
15:20 Art-Deweloper - TST Kogeneracja SA E
16:50 Hasco-Lek - Tukany Chamielec Architekci E
18:20 Tłusty Basket - Pasi Furnitu E
19:50 Pio Studio - 2 Hills Basket 1a
21:00 2 Hills Basket II - Centrum-naczep 1b
 SOBOTA 19.10
13:00 Karramba - Lediko Snow Panthers 2a
14:00 Kampania Babci - SII 2a
15:10 Milicz - 46Basket 2B
16:20 Clinident - Berendsen Brzeg Dolny 1a
17:30 Moxly - Moneyball 1b
18:40 Animals - Centrum-naczep 1b
19:50 2 Hills Basket - Guess who's back - Basket Kids 1a
21:00 KS AZS Wratislavia - 8 Ballers 2b
 NIEDZIELA 20.10
12:50 Robot -Moneyball 1b
14:00 Cosmodisc - Ez4Us 2b
15:10 Pio Studio Arch - Clinident 1a
16:20 MKK Milicz - MP Kolor 2b
17:30 TST Kogeneracja SA - Hasco-Lek E
19:00 Pasi-Furnitu - SDP Nieruchomości E
20:30 Art-Deweloper - Tukany Chamielec Architekci E
 SOBOTA 26.10
15:10 MKK Milicz - Cosmodisc 2b
16:20 Karramba - Kompania Babci 2a
17:30 Animals - Moxly 1b
18:40 Moneyball - 2 Hills Basket II 1b
19:50 Ez4Us - 46 Basket 2b
 NIEDZIELA 27.10
13:00 MP Kolor - 8 Ballers 2b
14:10 2 Hills Basket - Berendsen Brzeg Dolny 1a
15:20 SDP Nieruchomości - Tukany Chamielec Architekci E
16:40 Pasi Furnitu - Hasco-Lek E
18:20 TST Kogeneracja SA - Tłusty Basket E
19:50 Pio Studio Arch - Guess who's back Basket Kids 1a
21:00 Centrum-naczep - Robot Trzebnica 1b
 SOBOTA 16.11
14:30 4FUN - Kompania Babci 2a
15:40 Cosmodisc - MP Kolor 2b
16:50 MKK Milicz - KS AZS Wratislavia 2b
18:00 SII - Lediko White Panthers 2a
19:10 Animals - Moneyball 1b
20:20 2 Hills Basket II - Robot Trzebnica 1b
 NIEDZIELA 17.11
12:00 Karramba - Błąd Korków Oława 2a
13:00 SDP Nieruchomości - TST Kogeneracja SA E
14:30 Art-Deweloper - Pasi Furnitu E
16:00 Tukany Chamielec Architekci - Tłusty Basket E
17:30 Pio Studio - Berendsen Brzeg Dolny 1a
18:40 Centrum-naczep - Moneyball 1b
19:50 MP Kolor - 46 Basket 2b
21:00 Cosmodisc - KS AZS Wratislavia 2b
 NIEDZIELA 24.11
17:10 Karramba - 4FUN 2a
18:20 Lediko Snow Panthers - Kompania Babci 2a
19:30 Ez4Us - MP Kolor 2b
20:40 Hasco-Lek - Art-Deweloper E
 SOBOTA 7.12
17:20 Lediko Snow Panthers - Błąd Kroków 2a
18:30 Ez4Us - MKK Milicz 2b
19:40 Cosmodisc - 8 Ballers 2b
 NIEDZIELA 8.12
17:20 Tukany Chamielec Architekci - TST Kogeneracja SA E
18:50 Art-Deweloper - Tłusty Basket E
20:20 SDP Nieruchomości - Hasco - Lek E
 SOBOTA 14.12
17:20 Moxly - Centrum-naczep 1b
18:30 MKK Milicz - 8 Ballers 2b
19:40 Cosmodisc - 46 Basket 2b
20:50 MP Kolor - KS AZS Wratislavia 2b
 NIEDZIELA 15.12
17:00 Lediko Snow Panthers - 4FUN 2a
18:00 SII - Błąd Kroków Oława 2a
19:00 SDP Nieruchomości - Tłusty Basket E
20:30 Pasi-Furnitu - TST Kogeneracja SA E