Terminarz playoff/playout

26.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 Clinident – Hasco-Lek (1 liga, gr. A)

14:10 2Hills Basket II – Białasy Kalisz (2 liga, gr. A)

15:20 Krzyk Pterodaktyla – Moneyball (2 liga, gr. A)

16:30 NG Engineering – 46Basket (2 liga, gr. B)

17:40 2Hills Basket – Animals (2 liga, gr. B)

18:50 Elektrotim SA – NBK (1 liga, gr. B)

 

27.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 Cosmodisc – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. B)

13:40 e-lastminute.pl – Diabełki (1 liga, gr. A)

14:50 HES - 4basket.pl (1.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

16:30 Tako - Golden Play Group (2.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

18:10 TST Kogeneracja SA - Berendsen Brzeg Dolny (3.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

19:50 Tłuste Szczury - Art-Deweloper (4.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

 

02.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

14:10 1 liga (A7-B7) e-lastminute.pl - Elektrotim SA

15:20 1 liga (A6-B6) VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia - N.B.K.

16:30 1 liga (A5-B5) Diabełki - Cosmodisc

17:40 1 liga (A4-B4) RKL - Tukany Chamielec Architekci

18:50 1 liga (A3-B3) Clinident - MamHakaNaRaka

21:10 1 liga (A1-B1) Hasco-Lek - Hurtownia Impali

 

03.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 Animals – NG Engineering (2 liga, gr. B)

13:404FUN - Together We Chill (playout 1 Ekstraliga)

15:20 TST Kogeneracja SA - Berendsen Brzeg Dolny (3.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

17:00 Tłuste Szczury - Art-Deweloper (4.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

18:40 HES - 4basket.pl (1.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

20:20 Tako - Golden Play Group (2.E Ćwierćfinał Ekstraliga)

 

09.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

15:10 SII – NG Engineering (2 liga, gr. B)

16:20 3.1 ćwierćfinał 1 liga Playoff (3-6) Basket Kids - Clinident

18:40 5.E Półfinał Ekstraliga HES - Tłuste Szczury

20:20 6.E Półfinał Ekstraliga Tako - TST Kogeneracja SA

 

10.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:20 4.1 ćwierćfinał 1 liga Playoff (4-5) Robot Trzebnica - MamHakaNaRaka

13:30 4FUN - Together We Chill (playout 2 Ekstraliga)

15:10 1 liga Playout (12-13) VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia - e-lastminute.pl

16:20 1 liga Playoff ćwierćfinał (1-8) Hasco-Lek - RKL

17:30 1 liga Playoff ćwierćfinał (2-7) Hurtownia Impali - Tukany Chamielec Architekci

18:40 6.E Półfinał Ekstraliga Tako - TST Kogeneracja SA

20:20 5.E Półfinał Ekstraliga HES - Tłuste Szczury

 

21.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

18:20 Tłuste Szczury - Tako (mecz o 3 miejsce Ekstraliga )

20:00 HES - TST Kogeneracja SA (finał Ekstraliga)

 

24.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

15:10 5.1 Półfinał 1 liga Playoff Hasco-Lek – MamHakaNaRaka

16:20 6.1 Półfinał 1 liga Playoff Hurtownia Impali - Clinident

 

30.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

15:10 1.2 Playoff 2 liga 2Hills Basket II - Animals

16:20 2.2 Playoff 2 liga Krzyk Pterodaktyla - 2Hills Basket

17:30 Finał 1 liga (Hasco-Lek – Clinident)

 

PODOBNE ARTYKUŁY