Terminarz fazy play-off/play-out

Cześć!

Poniżej terminarz fazy play-off/play-out.

 

09.12.2018

15:20

TST Kogeneracja SA

Tako

E

17:00

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 1

Hasco-Lek (2) - 4basket.pl (7)

E

18:40

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 1

Art-Deweloper (3) - Golden Play Group (6)

E

20:20

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 1

Together We Chill (4) - Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

15.12.2018

15:10

1 liga - grupa 2 -  mecz 1

A3 - B4

1

16:20

1 liga - grupa 2 -  mecz 2

A4 - B5

1

17:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 3

A5 - B6

1

18:40

1 liga - grupa 1 -  mecz 1

A1 - B1

1

19:50

1 liga - grupa 1 -  mecz 2

A2 - B2

1

 

16.12.2018

17:30

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Hasco-Lek (2) - 4basket.pl (7)

E

19:00

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Art-Deweloper (3) - Golden Play Group (6)

E

20:30

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Together We Chill (4) - Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

22.12.2018

13:10

1 liga - grupa 2 -  mecz 4

A3 - B5

1

14:20

1 liga - grupa 2 -  mecz 5

A4 - B6

1

15:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 6

A5 - B4

1

16:40

1 liga - grupa 1 -  mecz 3

A1 - B2

1

17:50 1 liga - grupa 1 -  mecz 4 A2 - B3 1

 

23.12.2018

15:10

2 liga

C2 - B3

2

16:20

2 liga

A1 - B4

2

17:30

2 liga

B1 - C4

2

18:40

1 liga - grupa 1 -  mecz 5

A1 - B3

1

19:50

1 liga - grupa 1 -  mecz 6

A2 - B1

1

 

05.01.2019

12:30

2 liga

C1 - A4

2

13:30

2 liga

A2 - C3

2

14:30

2 liga

B2 - A3

2

15:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 7

A3 - B6

1

16:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 8

A4 - B4

1

17:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 9

A5 - B5

1

 

06.01.2019

14:40

Ćwierćfinał 1 ligi

3 miejsce z 6 miejscem

1

15:50

Ćwierćfinał 1 ligi

4 miejsce z 5 miejscem

1

17:00

Playout Ekstraligi - 1 mecz

8 miejsce z 9 miejscem

E

18:40

Półfinał Ekstraligi - 1 mecz

(2) Hasco-Lek/(7) 4basket.pl - Art-Deweloper (3)/Golden Play Group (6)

E

20:20

Półfinał Ekstraligi - 1 mecz

Tako (1) - Together We Chill (4)/Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

12.01.2019

13:10

Półfinał 1 ligi

1 miejsce z 4/5

1

14:20

Półfinał 1 ligi

2 miejsce z 3/6

1

15:30

2 liga - 1 mecz o awans

A1/B4 - B2/A3

2

16:40 2 liga - 2 mecz o awans B1/C4 - C2/B3 2
17:50 2 liga - 3 mecz o awans C1/A4 - A2/C3 2

 

13.01.2019

17:00

Playout Ekstraligi - 2 mecz

8 miejsce z 9 miejscem

E

18:40

Półfinał Ekstraligi - 2 mecz

(2) Hasco-Lek/(7) 4basket.pl - Art-Deweloper (3)/Golden Play Group (6)

E

20:20

Półfinał Ekstraligi - 2 mecz

Tako (1) - Together We Chill (4)/Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

20.01.2019

16:40

Finał 1 ligi

 

18:00

Mecz o 3 miejsce Ekstraligi

 

E

20:00 Finał Ekstraligi   E

 

PODOBNE ARTYKUŁY