Terminarz do zakończenia 35. edycji

Sobota, 6.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

14:10 Play-off 2 liga: mecz 1.2 (A2-B5)  – MKK Milicz – Krzyk Pterodaktyla

15:20 Play-off 2 liga: mecz 4.2 (A5-B2) – Monbeyball – Elektrotim S.A.

16:30 Play-off 2 liga: mecz 2.2 (A3-B4) – N.B.K. – 8Ballers

17:40 Tar Hells 3TK – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

18:50 Berendsen Brzeg Dolny – Clinident (1 liga, gr. B)

20:00 MuchoBronx – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

21:10 Potencjał jest – Spark Team (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 7.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. B)

13:40 Basket Kids – RKL (1 liga, gr. A)

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (3-6): 4FUN – Sumel.pl

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi (2-7): TST Kogeneracja S.A. – Golden Play Group

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi (4-5): Tako – Tłuste Szczury

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi (1-8): HES – 4basket.pl

 

Sobota 13.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:30 Play-off 1 liga: mecz 1.1 (A1-B4) e-lastminute.pl - Spark Team

16:40 Play-off 2 liga Bijący - Diabełki

17:50 Play-off 1 liga: mecz 4.1 (A4-B1) NG Engineering - Berendsen Brzeg Dolny

 

Niedziela 14.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:00 Play-off 1 liga: mecz 2.1 (A2-B3) MamHakaNaRaka - Potencjał jest

16:00 Play-off 1 liga: mecz 3.1 (A3-B2) Hurtownia Impali - MuchoBronx

17:10 Ekstraliga Play-out: Togheter We Chill – Hasco-Lek

18:50 Ekstraliga Półfinał TST Kogeneracja SA - 4FUN

20:30 Ekstraliga Półfinał HES - Tako

 

Sobota 27.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

17:10 Play-off 2 liga Meblobud.pl - OKI Basketball Team

18:20 Play-out 1 liga Cosmodisc - Tukany Chamielec Architekci

 

Niedziela 28.01.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:00 Play-off 1 liga: mecz 5.1 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali

16:10 Play-off 1 liga: mecz 6.1 Potencjał jest – Berendsen Brzeg Dolny

17:20 Ekstraliga Play-out: Togheter We Chill – Hasco-Lek

19:00 Ekstraliga Półfinał HES - Tako

20:40 Ekstraliga Półfinał TST Kogeneracja SA - 4FUN

 

Niedziela 04.02.2018, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:30 Play-off 2 liga: mecz 6.2 (VALUEMEDIA KS AZS Vratislavia – NBK)

14:40 Play-off 2 liga: mecz 7.2 (Krzyk Pterodaktyla – Elektrotim SA)

15:50 Play-off 2 liga: mecz 8.2 (Diabełki – Meblobud.pl)

17:00 Play-off 1 liga: mecz 7.1 (e-lastminute.pl – Berendsen Brzeg Dolny) wygrany uzyskuje awans do Ekstraligi

18:10 Ekstraliga: mecz o 3. miejsce (HES - 4FUN)

20:00 Ekstraliga: Finał (TAKO - TST Kogeneracja SA)

PODOBNE ARTYKUŁY


 

Previous Post

Terminarz do zakończenia 35. edycji

Publikujemy najbardziej aktualny terminarz do zako...
Czytaj dalej
Next Post

System rozgrywek 35. edycji ALK WroBasket

Przypominamy system rozgrywek w obecnej edycji ALK...
Czytaj dalej