Terminarz do końca rundy zasadniczej

Wszystkie mecze rozgrywane są na Sali Sportów Walki AWF, ul. Paderewskiego 35.


Zmiany oznaczone kolorem czerwonym.



23.03.2019

15:00 4FUN MP-KOLOR - 8Ballers (2 liga gr. B)

16:10 KS AZS Wratislavia - Elektrotim SA (2 liga gr. C)

17:20 Lediko Snow Panthers - SII (2 liga gr. C)

19:50 2Hills Basket II - Killa Beez (1 liga gr. B)

21:00 Napalm - Cosmodisc (2 liga gr. A)


24.03.2019

14:00 Basket Kids - Clinident (1 liga gr. B)

15:10 Animals - Tukany Chamielec Architekci (1 liga gr. A)

16:20 2Hills Basket - Hurtownia Impali (1 liga gr. A)

17:30 Art-Deweloper - Hasco-Lek (Ekstraliga)

19:00 Berendsen Brzeg Dolny - Tako (Ekstraliga)

20:30 Pasi-Furnitu - TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)


30.03.2019

13:50 Robot Trzebnica - Moxly (1 liga gr. B)

15:00 Lediko Snow Panthers - Moneyball (2 liga gr. C)

16:10 Toby - Meblobud.pl (2 liga gr. A)

17:20 2Hills Basket II - Basket Kids (1 liga gr. B)


31.03.2019

13:00 Clinident - Moxly (1 liga gr. B)

14:10 Killa Beez - Robot Trzebnica (1 liga gr. B)

15:20 Animals - Hurtownia Impali (1 liga gr. A)

16:30 Berendsen Brzeg Dolny - 4basket.pl (Ekstraliga)

18:00 Pasi-Furnitu - Hasco-Lek (Ekstraliga)

19:30 TST Kogeneracja SA - Tako (Ekstraliga)

21:00 Ez4Us - Tukany Chamielec Architekci (1 liga gr. A)


06.04.2019

12:40 Toby - Pio Studio (2 liga gr. A)

13:50 Napalm - Meblobud.pl (2 liga gr. A)

15:00 SII - Elektrotim SA (2 liga gr. c)

16:10 Szukamygraczy.pl - 8Ballers (2 liga gr. B)

17:20 4FUN MP-KOLOR - MKK Milicz (2 liga gr. B)

18:30 2Hills Basket II - Robot Trzebnica (1 liga gr. B)

19:50 Cosmodisc - 46Basket (2 liga gr. A)

21:00 Lediko Snow Panthers - KS AZS Wratislavia(2 liga gr. C)


07.04.2019

15:20 Basket Kids - Killa Beez (1 liga gr. B)

16:30 TST Kogeneracja SA - Hasco-Lek (Ekstraliga)

18:00 4basket.pl - Pasi Furnitu (Ekstraliga)

19:30 Tako - Art-Deweloper (Ekstraliga)

21:00 Hurtownia Impali - Ez4us (1 liga gr. A)


13.04.2019

17:20 Napalm - Pio Studio (2 liga gr. A)

18:30 Meblobud.pl - Cosmodisc (2 liga gr. A)

19:50 Toby - 46Basket (2 liga gr. A)

21:00 Szukamygraczy.pl - Karramba (2 liga gr. B)


14.04.2019

17:50 MKK Milicz - Szukamygraczy.pl (2 liga gr. B)

19:00 4basket.pl - Art-Deweloper (Ekstraliga)

20:30 Hasco-Lek - Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

PODOBNE ARTYKUŁY