Terminarz rozgrywek - 40. edycja - ZMIANY!

Mecze odbywają się na sali UP ul. Chełmońskiego 43.


07.03.2020

16:20 SII – 2 Hills Basket II (1 liga, gr. A)

17:30

18:40 Robot Trzebnica – Basket Kids (1 liga, gr. B)

19:50 Meblobud.pl – 8Ballers (2 liga, gr. B)

21:00 Moxly – Clinident (1 liga, gr. A)


08.03.2020

15:00 Blues Jelcz-Laskowice – Visa & Work (2 liga, gr. B)

16:10 Cosmidsc – Birsy  (2 liga, gr. A)

17:20 Tłusty Basket – TST Kogeneracja S.A. (Ekstraliga)

18:50 WIENKRA – WM Instalacje (Ekstraliga)

20:20 Tukany Chamielec Architekci – Pasi-Furnitu (Ekstraliga)


14.03.2020

16:20 Birsy – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

17:30 Visa & Work – 46 Basket (2 liga. gr. B)

18:40 Meblobud.pl – MP KOLOR (2 liga, gr. B)

19:50 Karramba – Animals (1 liga, gr. B)


15.03.2020

15:10 4FUN – N.B.K. (2 liga, gr. A)

16:20 Moneyball – Animals (1 liga, gr. B)

17:30 WIENKRA – SDP Nieruchomości (Ekstraliga)

19:00 WM Instalacje – Tłusty Basket (Ekstraliga)

20:30 Tukany Chamielec Architekci – TST Kogeneracja SA Wrocław (Ekstraliga)


22.03.2020

17:00 N.B.K. – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

18:10 Moneyball – Karramba (1 liga, gr. B)

19:20 ELIS Brzeg Dolny – Basket Kids (1 liga, gr. B)

20:30 Tukany Chamielec Architekci– Tłusty Basket (Ekstraliga)


28.03.2020

14:00 4FUN – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

15:10 Birsy – N.B.K. (2 liga, gr. A)

16:20 46Basket – Meblobud.pl (2 liga, gr. B)

17:30 Animals – ELIS Brzeg Dolny (1 liga, gr. B)

18:40 Karramba – Basket Kids (1 liga, gr. B)

19:50 SII – Moxly Basketball Team (1 liga, gr. A)

21:00 2Hills Basket II – Clinident (1 liga, gr. A)


29.03.2020

14:00 Blues Jelcz Laskowice – MP-KOLOR (2 liga, gr. B)

15:10 Robot Trzebnica – Moneyball (1 liga, gr. B)

16:20 Tukany Chamielec Architekci – WIENKRA (Ekstraliga)

17:50 SDP Nieruchomości – Pasi-Furnitu (Ekstraliga)

19:30 Visa&Work – 8Ballera (2 liga, gr. B)


04.04.2020

17:40 Karramba – Robot Trzebnica (1 liga, gr. B)

18:50 Meblobud.pl  – Visa&Work (2 liga, gr. B)

20:00 46Basket – MP KOLOR (2 liga, gr. B)


05.04.2020

12:50 4FUN – Cosmodisc (2 liga, gr. A)

14:00 Blues Jelcz-Laskowice – 8Ballers (2 liga, gr. B)

15:10 Centrum-naczep.com – 2Hills Basket II (1 liga, gr. A)

16:20 Moneyball – Basket Kids (1 liga, gr. B)

17:30 WIENKRA – Pasi-Furnitu (Ekstraliga)

19:00 SDP Nieruchomości – Tukany Chamielec Architekci (Ekstraliga)

20:30 TST Kogeneracja S.A. – WM Instalacje (Ekstraliga)


25.04.2020

16:20 4FUN – Birsy (2 liga, gr. A)

17:30 MP-KOLOR – Visa&Work (2 liga, gr. B)

18:40 Blues Jelcz-Laskowice – 46Basket (2 liga, gr. B)

19:50 Animals – Robot Trzebnica (1 liga, gr. B)

21:00 Clinident – SII (1 liga, gr. A)


26.04.2020

14:00 MP-KOLOR – 8Ballers (2 liga, gr. B)

15:10 ELIS Brzeg Dolny – Moneyball (1 liga, gr. B)

16:20 Moxly Basketball Team – Centrum-naczep.com (1 liga, gr. A)

17:30 WIENKRA – TST Kogeneracja S.A. (Ekstraliga)

19:00 Tłusty Basket – Pasi Furnitu (Ekstraliga)

20:30 WM Instalacje – SDP Nieruchomości (Ekstraliga)


09.05.2020

17:30 Cosmodisc – MKK Milicz (2 liga, gr. A)


10.05.2020

16:20 Meblobud.pl – Blues Jelcz-Laskowice (2 liga, gr. B)

17:30 SDP Nieruchomości – Tłusty Basket (Ekstraliga)

19:00 WM Instalacje –Tukany Chamielec Architekci (Ekstraliga)

20:30 Pasi-Furnitu – TST Kogeneracja S.A.