System rozgrywek, podział na grupy oraz terminarz na pierwszy weekend rozgrywek 39. edycji ALK WroBasket

Miło nam poinformować, że do 39. edycji ALK WroBasket zgłosiło się 31 drużyn :)

Poniżej przedstawiamy podział na ligi oraz grupy, system rozgrywek oraz terminarz na pierwszy weekend rozgrywek.

Tłusty Basket (4basket.pl)

Art-Deweloper

Tukany Chamielec Architekci

Pasi-Furnitu

TST Kogeneracja Wrocław S.A.

Hasco-Lek

SDP Nieruchomości

Mecze rozgrywane są na hali Uniwersytetu Przyrodniczego - Wrocław ul. Chełmońskiego 43a

SOBOTA 5.10.2019



14:10 Kampania Babci - Błąd Kroków Oława 2a
15:20 2 Hills Basket - Clinident 1a
16:30 2 Hills Basket II - Animals 1b
17:40 Moxly - Robot Trzebnica 1b
18:50 Guess who's back - Basket Kids - Berendsen Brzeg Dolny 1a
NIEDZIELA 6.10.2019
12:40 SII - 4FUN 2a
13:50 KS AZS Wratislavia - 46BASKET 2b
15:00 Art-Deweloper - SDP Nieruchomości E
16:30 Tukany Chamielec Architekci - Pasi-Furnitu E
18:00 Hasco-Lek - Tłusty Basket E
19:30 Ez4Us - 8Ballers 2b


Grupa A:

2 Hills Basket

Clinident

Berendsen Brzeg Dolny

Basket Kids

Pio Studio


Grupa B:

2 Hills Basket II

Animals

Moxly Basketball Team

Robot Trzebnica

Centrum-naczep.com

Moneyball


Mecze rozgrywane są na hali Uniwersytetu Przyrodniczego - Wrocław ul. Chełmońskiego 43a

SOBOTA 5.10.2019
13:00 MP-KOLOR - Cosmodisc 2b
14:10 Kampania Babci - Błąd Kroków Oława 2a
15:20 2 Hills Basket - Clinident 1a
16:30 2 Hills Basket II - Animals 1b
17:40 Moxly - Robot Trzebnica 1b
18:50 Guess who's back - Basket Kids - Berendsen Brzeg Dolny 1a
NIEDZIELA 6.10.2019
12:40 SII - 4FUN 2a
13:50 KS AZS Wratislavia - 46BASKET 2b
15:00 Art-Deweloper - SDP Nieruchomości E
16:30 Tukany Chamielec Architekci - Pasi-Furnitu E
18:00 Hasco-Lek - Tłusty Basket E
19:30 Ez4Us - 8Ballers 2b


Grupa A:

Karramba Team

SII

Lediko Snow Panthers

Kompania Babci

Błąd Kroków Oława

4FUN


Grupa B:

MKK Milicz

Cosmodisc

Ez4Us

MP-KOLOR

KS AZS Wratislavia

46Basket

8Ballers

Mecze rozgrywane są na hali Uniwersytetu Przyrodniczego - Wrocław ul. Chełmońskiego 43a

SOBOTA 5.10.2019
13:00 MP-KOLOR - Cosmodisc 2b
14:10 Kampania Babci - Błąd Kroków Oława 2a
15:20 2 Hills Basket - Clinident 1a
16:30 2 Hills Basket II - Animals 1b
17:40 Moxly - Robot Trzebnica 1b
18:50 Guess who's back - Basket Kids - Berendsen Brzeg Dolny 1a
NIEDZIELA 6.10.2019
12:40 SII - 4FUN 2a
13:50 KS AZS Wratislavia - 46BASKET 2b
15:00 Art-Deweloper - SDP Nieruchomości E
16:30 Tukany Chamielec Architekci - Pasi-Furnitu E
18:00 Hasco-Lek - Tłusty Basket E
19:30 Ez4Us - 8Ballers 2b