Ruszają zapisy do 39. edycji ALK WroBasket!

Zapraszamy do udziału w 39. edycji ALK WroBasket!

Drużyny zainteresowane udziałem w nowej edycji rozgrywek prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie do nas w odpowiedzi na tę wiadomość.


Zgłoszenia prosimy wysłać wypełnione elektronicznie (dużymi literami). Zgłoszenia puste – tylko z nazwą drużyny, bez podania nazwisk zawodników i kapitana drużyny – nie będą przyjmowane. Podpisy zawodników będzie można uzupełnić przed pierwszym meczem.

Jeśli w zespole będą występować zawodnicy niepełnoletni, to zawodnicy ci muszą mieć zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na udział w rozgrywkach ALK WRO-BASKET. Podpisane oświadczenie dla zawodnika niepełnoletniego należy przesłać razem z formularzem zgłoszeniowym.WPISOWE DRUŻYNY (15 zawodników – bez dodatkowych opłat) wynosi:

- Ekstraliga – 2890,00 zł (8 meczów + play-off/play-out) UWAGA!!! kwota może ulec zmianie w przypadku zgłoszenia się do rozgrywek mniej niż 9 drużyn

- 1 Liga – 1490,00 zł (7 meczów + ew. play-off)

- 2 Liga – 1090,00 zł (5 meczów + ew. play-off)

Wpisowe za udział w 39. edycji rozgrywek ALK WRO-BASKET należy wpłacić do dnia 23.09.2019. Zgłoszenia drużyn, bez przesłania potwierdzenia wpłaty wpisowego, nie będą przyjmowane.

Kwotę wpisowego prosimy wpłacać na konto Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu: 29 1160 2202 0000 0003 1412 6634 z dopiskiem „39. edycja ALK WRO-BASKET, nazwa drużyny”.

Potwierdzenia wpłat, w postaci elektronicznej (pdf lub jpg), prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: wro-basket@o2.pl

Wszystkie drużyny, które będą chciały uzyskać rachunek/fakturę za wpisowe, prosimy o przesłanie danych do faktury.

Przed rozpoczęciem rozgrywek odbędzie się spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem grup  w 1 i 2 lidze, na które proszeni będą o przyjście kapitanowie lub przedstawiciele zgłoszonych drużyn. Nie przybycie przedstawicieli drużyn na spotkanie organizacyjne będzie równało się z przyjęciem wszystkich kwestii poruszonych na zebraniu jak i zaakceptowaniem wszystkich narzuconych przez ligę terminów meczów.

Lista drużyn uprawnionych do udziału w 39. edycji ALK WroBasket:
EKSTRALIGA: 4basket.pl, Art-Deweloper, Berendsen Brzeg Dolny Tako, Pasi-Furnitu, TST Kogeneracja Wrocław SA, Hasco-Lek, Moxly.me, Tukany Chamielec Architekci

1 Liga: Basket Kids, Hurtownia Impali, Robot Trzebnica, 2Hills Basket, 2 Hills Basket II, Killa Beez, Clinident, Animals, Pio Studio, Szukamygraczy.pl, 4FUN MP-KOLOR, Moneyball
2 Liga: pozostałe zespoły