Aktualizacja terminarza i info nt. przyszłych meczów

 
 
 

Cześć!

Poniżej uaktualniony terminarz fazy play-off/play-out.

Z powodu ustalonych już terminów wynajęcia hali oraz dużej liczby meczów 1 ligi w fazie play-off, muszą one zostać rozegrane przed przerwą świąteczną, czyli 22-23.12. Nie będzie niestety możliwości ich przełożenia.

Mecze 2 ligi z dnia 23.12 zostały przeniesione na dzień 12.01, a co za tym idzie, mecze o awans do 1 ligi odbędą się 19.01. 

 

 15.12.2018

15:10

1 liga - grupa 2 -  mecz 1

Basket Kids (A3) - Robot Trzebnica (B4)

1

16:20

1 liga - grupa 2 -  mecz 2

Tukany Chamielec Architekci (A4) - Cosmodisc (B5)

1

17:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 3

N.B.K. (A5) - Diabełki (B6)

1

18:40

1 liga - grupa 1 -  mecz 1

2 Hills Basket (A1) - Clinident (B1)

1

19:50

1 liga - grupa 1 -  mecz 2

U.W.R. (A2) - Hurtownia Impali CB (B2)

1

 

16.12.2018

17:30

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Hasco-Lek (2) - 4basket.pl (7)

E

19:00

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Art-Deweloper (3) - Golden Play Group (6)

E

20:30

Ćwierćfinał Ekstraligi - mecz 2

Together We Chill (4) - Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

22.12.2018

13:10

1 liga - grupa 2 -  mecz 4

Basket Kids (A3) - Cosmodisc (B5)

1

14:20

1 liga - grupa 2 -  mecz 5

Tukany Chamielec Architekci (A4) - Diabełki (B6)

1

15:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 6

N.B.K. (A5) - Robot Trzebnica (B4)

1

16:40

1 liga - grupa 1 -  mecz 3

2 Hills Basket (A1) - Hurtownia Impali CB (B2)

1

17:50 1 liga - grupa 1 -  mecz 4 U.W.R.(A2) - Animals (B3) 1

 

23.12.2018

TBD

1 liga - grupa 1 -  mecz 5

2 Hills Basket (A1) - Animals (B3)

1

TBD

1 liga - grupa 1 -  mecz 6

U.W.R.(A2) - Clinident (B1)

1

 

05.01.2019

12:30

2 liga

OKI Basketball Team (C1) - SII (A4)

2

13:30

2 liga

Moneyball (A2) - C3 Ez4Us (C3)

2

14:30

2 liga

2 Hills Basket 2 (B2) - Błąd Kroków Oława (A3)

2

15:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 7

Basket Kids (A3) - Diabełki (B6)

1

16:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 8

Tukany Chamielec Architekci (A4) - Robot Trzebnica (B4)

1

17:30

1 liga - grupa 2 -  mecz 9

N.B.K. (A5) - Cosmodisc (B5)

1

 

06.01.2019

14:40

Ćwierćfinał 1 ligi

3 miejsce z 6 miejscem

1

15:50

Ćwierćfinał 1 ligi

4 miejsce z 5 miejscem

1

17:00

Playout Ekstraligi - 1 mecz

(8) TST Kogeneracja SA - (9) Projekt Miazga

E

18:40

Półfinał Ekstraligi - 1 mecz

(2) Hasco-Lek/(7) 4basket.pl - Art-Deweloper (3)/Golden Play Group (6)

E

20:20

Półfinał Ekstraligi - 1 mecz

Tako (1) - Together We Chill (4)/Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

12.01.2019

13:10

Półfinał 1 ligi

1 miejsce z 4/5

1

14:20

Półfinał 1 ligi

2 miejsce z 3/6

1

15:30

2 liga

Białasy Kalisz (C2) - 4FUN MP-KOLOR (B3)

2

16:40 2 liga MKK Milicz (A1) - 46 Basket (B4) 2
17:50 2 liga Killa Beez (B1) - Meblobud.pl (C4) 2

 

13.01.2019

17:00

Playout Ekstraligi - 2 mecz

(9) Projekt Miazga - (8) TST Kogeneracja SA

E

18:40

Półfinał Ekstraligi - 2 mecz

(2) Hasco-Lek/(7) 4basket.pl - Art-Deweloper (3)/Golden Play Group (6)

E

20:20

Półfinał Ekstraligi - 2 mecz

Tako (1) - Together We Chill (4)/Berendsen Brzeg Dolny (5)

E

 

19.01.219

20:20

2 liga - 1 mecz o awans

A1/B4 - B2/A3

2

20:20

2 liga - 2 mecz o awans

B1/C4 - C2/B3

2

20:20

2 liga - 3 mecz o awans

C1/A4 - A2/C3

2

 

20.01.2019

16:40

Finał 1 ligi

 

18:00

Mecz o 3 miejsce Ekstraligi

 

E

20:00 Finał Ekstraligi   E