Terminarz do końca rundy zasadniczej

17.03.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 8Ballers – Błąd Kroków Oława (2 liga, gr. B)

14:10 46Basket – Animals (2 liga, gr. B)

15:20 Bijący – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

16:30 Robot Trzebnica – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga, gr. A)

17:40 Białasy Kalisz – Krzyk Pterodaktyla (2 liga, gr. A)

18:50 Cosmodisc – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

20:00 Hurtownia Impali – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. B)

21:10 Clinident – Hasco-Lek (1 liga, gr. A)

 

18.03.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:40 4basket.pl – TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)

15:20 4FUN – Together We Chill (Ekstraliga)

17:00 HES – Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

18:40 Golden Play Group – Art-Deweloper (Ekstraliga)

20:20 TAKO – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

 

24.03.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 2Hills Basket – SII (2 liga, gr. B)

14:10 Bijący – Krzyk Pterodaktyla (2 liga, gr. A)

15:20 NG MP-KOLOR – 8Ballers (2 liga, gr. B)

16:30 MKK Milicz – Moneyball (2 liga, gr. A)

17:40 NBK – Cosmodisc (1 liga, gr. B)

18:50 MamHakaNaRaka – Elektrotim SA (1 liga, gr. B)

20:00 Basket Kids – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

 

25.03.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 RKL – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga. gr. A)

13:40 Art-Deweloper – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

15:20 Berendsen Brzeg Dolny – Tako (Ekstraliga)

17:00 HES – 4FUN (Ekstraliga)

18:40 4basket.pl – Golden Play Group (Ekstraliga)

20:20 TST Kogeneracja SA – Together We Chill (Ekstraliga)

 

07.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

15:20 Cosmodisc – Elektrotim SA (1 liga, gr. B)

16:30 Moneyball – Białasy Kalisz (2 liga, gr. A)

17:40 Clinident – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga, gr. A)

18:50 Basket Kids – Hurtownia Impali (1 liga, gr. B)

20:00 2Hills Basket – Błąd Kroków Oława (2 liga, gr. B)

21:00 2Hills Basket II – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

 

08.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 e-lastminute.pl – Robot Trzebnica (1 liga, gr. A)

13:40 Berendsen Brzeg Dolny – TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)

15:20 HES – Together We Chill (Ekstraliga)

17:00 Tako – Golden Play Group (Ekstraliga)

18:40 4basket.pl – Art-Deweloper (Ekstraliga)

20:20 4FUN – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

 

14.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 Moneyball – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

14:10 46Basket – Błąd Kroków Oława (2 liga, gr. B)

15:20 2Hills Basket II – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

16:30  2Hills Basket – NG MP-KOLOR (2 liga, gr. B)

17:40 Clinident – Robot Trzebnica (1 liga, gr. A)

18:50 Hasco-Lek – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga, gr. A)

20:00 Basket Kids – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. B)

21:00 NBK – Hurtownia Impali (1 liga, gr. B)

 

15.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 RKL – Diabełki (1 liga, gr. A)

13:40 4basket.pl – 4FUN (Ekstraliga)

15:20 Tłuste Szczury – Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

17:00 Art-Deweloper – Together We Chill (Ekstraliga)

18:40 Golden Play Group – TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)

20:20 HES – Tako (Ekstraliga)

 

21.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 8Ballers – Animals (2 liga, gr. B)

14:10 46Basket – SII (2 liga, gr. B)

15:20 Moneyball – Bijący (2 liga, gr. A)

16:30 Krzyk Pterodaktyla – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

17:40 Białasy Kalisz – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

18:50 Hurtownia Impali – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

20:00 MamHakaNaRaka – NBK (1 liga, gr. B)

21:00 Diabełki – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga, gr. A)

 

22.04.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 e-lastminute.pl – Hasco-Lek (1 liga, gr. A)

13:40 TAKO – Art-Deweloper (Ekstraliga)

15:20 Together We Chill – 4basket.pl (Ekstraliga)

17:00 4FUN – TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)

18:40 Berendsen Brzeg Dolny – Golden Play Group (Ekstraliga)

20:20 HES – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

 

05.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

16:30 2Hills Basket II - Bijący (2 liga, gr. A)

17:40 Krzyk Pterodaktyla – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

18:50 2Hills Basket – 46Basket (2 liga, gr. B)

20:00 NG MP-KOLOR – Animals (2 liga, gr. B)

21:00 SII – 8Ballers (2 liga, gr. B)

 

06.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 RKL – Robot Trzebnica (1 liga, gr. A)

13:40 Golden Play Group – Tluste Szczury (Ekstraliga)

15:20 4basket.pl – HES (Ekstraliga)

17:00 Berendsen Brzeg Dolny – Together We Chill (Ekstraliga)

18:40 4FUN – Tako (Ekstraliga)

20:20 Art-Deweloper – TST Kogeneracja SA (Ekstraliga)

 

12.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:00 SII – Animals (2 liga, gr. B)

13:00 NBK – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

14:10 NG MP-KOLOR – Błąd Kroków Oława(2 liga, gr. B)

15:20 MKK Milicz – Bijący (2 liga, gr. A)

16:30 RKL – Clinident (1 liga, gr. A)

17:40 Białasy –Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

18:50 Hurtownia Impali – Elektrotim SA (1 liga, gr. B)

20:00 Cosmidisc – Basket Kids (1 liga, gr. B)

21:00 Diabełki – Hasco-Lek (1 liga, gr. A)

 

13.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 e-lastminute.pl – Valuemedia KS AZS Wratislavia (1 liga, gr. A)

13:40 TST Kogeneracja SA – Tako (Ekstraliga)

15:20 Together We Chill – Golden Play Group (Ekstraliga)

17:00 4basket.pl – Tłuste Szczury (Esktraliga)

18:40 4FUN – Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

20:20 Art-Deweloper – HES (Ekstraliga)

 

19.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:00 Moneyball – 2Hills Basket II (2 liga, gr. A)

13:10 46Basket – 8Ballers (2 liga, gr. B)

14:20 SII – Błąd Kroków Oława (2 liga, gr. B)

15:30 Cosmodisc – Hurtownia Impali (1 liga, gr. B)

16:40 Tukany Chamielec Architekci – Elektrotim SA (1 liga. gr B)

17:50 Robot Trzebnica – Diabełki (1 liga, gr. A)

19:00 Basket Kids – NBK (1 liga, gr. B)

20:10 Art-Deweloper – Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

 

20.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

13:00 e-lastminute.pl – Clinident (1 liga, gr. A)

14:10 RKL – Hasco-Lek (1 liga, gr. A)

15:20 TST Kogeneracja SA – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

17:00 4basket.pl – Berendsen Brzeg Dolny (Ekstraliga)

18:40 Together We Chill – Tako (Ekstraliga)

20:20 4FUN – Golden Play Group (Ekstraliga)

 

26.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

14:10 2Hills Basket II – Białasy Kalisz (2 liga, gr. A)

15:20 Krzyk Pterodaktyla – Moneyball (2 liga, gr. A)

16:30 NG MP-KOLOR – 46Basket (2 liga, gr. B)

17:40 2Hills Basket – Animals (2 liga, gr. B)

18:50 Elektrotim SA – NBK (1 liga, gr. B)

 

27.05.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

12:30 Cosmodisc – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. B)

13:40 e-lastminute.pl – Diabełki (1 liga, gr. A)

 

09.06.2018 Sala Sportów Walki AWF (ul. Paderewskiego 35)

14:10 SII – NG MP-KOLOR (2 liga, gr. B)

PODOBNE ARTYKUŁY