WRO-BASKET

Terminarz – AKTUALIZACJA!!!

Sobota, 4.11.2017, Hala Sportowa UWr, ul. Przesmyckiego 10

14:00 N.B.K. – VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia (2 liga, gr. A)

15:10 Meblobud.pl – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

16:20 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. A)

17:30 Tar Hells 3TK – RKL (1 liga, gr. A)

18:40 Clinident – Robot Trzebnica (1 liga, gr. B)

19:50 MuchoBronx – Berendsen Brzeg Dolny (1 liga, gr. B)

21:00 MamHakaNaRaka – Basket Kids (1 liga, gr. A)

 

Niedziela, 5.11.2017, Hala Sportowa UM, ul. W. z Brudzewa 12a

13:40 Hasco-Lek – Golden Play Group (Ekstraliga)

15:20 TST Kogeneracja S.A. – 4basket.pl (Ekstraliga)

17:00 Sumel.pl – HES (Ekstraliga)

18:40 Together we Chill – Tako (Ekstraliga)

20:20 4FUN – Tłuste Szczury  (Ekstraliga)

 

Sobota, 11.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00 Moneyball – MKK Milicz (2 liga, gr. A)

14:10 Bijący – VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia (2 liga, gr. A)

15:20 OKI Basketball Team – Diabełki (2 liga, gr. B)

16:30 Krzyk Pterodaktyla – Elektrotim SA (2 liga, gr. B)

17:40 Hurtownia Impali CB – Tar Hells 3TK (1 liga, gr. A)

18:50 Robot Trzebnica – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

20:00 Potencjał jest – MuchoBronx (1 liga, gr.B)

21:10 Basket Kids – NG Engineering (1 liga, gr. A)

 

Niedziela, 12.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 RKL – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

13:40 TST Kogeneracja S.A. – Together We Chill (Ekstraliga)

15:20 Tako – 4FUN (Ekstraliga)

17:00 4baset.pl – Tłuste Szczury (Ekstraliga)

18:40 Sumel.pl – Hasco-Lek (Ekstraliga)

20:20 HES – Golden Play Group (Ekstraliga)

 

Sobota, 18.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:10 Hurtownia Impali CB – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. A)

16:20 e-lastmiunte.pl – NG Engineering (1 liga, gr. A)

17:30 Spark Team – Berendsen Brzeg Dolny (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 19.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:10 Tłuste Szczury – Hasco-Lek (Ekstraliga)

16:50 4FUN – 4basket.pl (Ekstraliga)

18:30Together We Chill – Sumel.pl (Ekstraliga)

20:10 Clinident – Potencjał jest (1 liga, gr. B)

 

Sobota, 25.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:40 Elektrotim S.A. – OKI Basketball Team (2 liga, gr. B)

14:50 Moneyball – VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia (2 liga, gr. A)

16:00 Bijący – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

17:10 Berendesen Brzeg Dolny – Potencjał jest (1 liga, gr. B)

17:40 Basket Kids – RKL (1 liga, gr. A)

18:50 MamHakaNaRaka – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

20:00

21:10 Robot Trzebnica  – Clinident (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 26.11.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:10 Sumel.pl – 4FUN (Ekstraliga)

16:50 4basket.pl – Hasco-Lek (Ekstraliga)

18:30 HES – TST Kogeneracja S.A. (Ekstraliga)

20:10 Golden Play Group – Together We Chill (Ekstraliga)

 

Sobota, 2.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:10 Diabełki – Krzyk Pterodaktyla (2 liga, gr. B)

14:20 Tar Hells 3TK – Cosmodisc (1 liga, gr. A)

15:30 Basket Kids – e-lastminute.pl (1 liga, gr. A)

16:40 Spark Team – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

17:50 MuchoBronx – Clinident (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 3.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 RKL – NG Engineering (1 liga, gr. A)

13:40 Together We Chill – HES (Ekstraliga)

15:20 Hasco-Lek – 4FUN (Ekstraliga)

17:00 TST Kogeneracja S.A. – Sumel.pl (Ekstraliga)

18:40 Tako – Tłuste Szczury

20:20 4basket.pl – Golden Play Group (Ekstraliga)

 

Sobota, 9.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

17:10 Krzyk Pterodaktyla – OKI Basketball Team (2 liga, gr. B)

18:20 Tar Hells 3TK – Basket Kids (1 liga, gr. A)

19:30 MKK Milicz – Bijący (2 liga, gr. A)

20:40 MamHakaNaRaka – e-lastminute.pl (1 liga, gr. A)

 

Niedziela, 10.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

15:10 NBK – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

16:20 Spark Team – Clinident (1 liga, gr. B)

17:30 Cosmodisc – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. A)

18:40 Golden Play Group – 4FUN (Ekstraliga)

20:20 TST Kogeneracja SA – Tako (Ekstraliga)

 

Sobota, 16.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00

14:10 Elektrotim S.A. – 8 Ballers (2 liga, gr. B)

15:20 VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia – Meblobud.pl (2 liga, gr. A)

16:30 Moneyball – N.B.K. (2 liga, gr. A)

17:40 Tukany Chamielec Architekci – Clinident (1 liga, gr. B)

18:50 e-lastminute.pl – Tar Hells 3TK (1 liga, gr. A)

20:00 Cosmodisc – NG Engineering (1 liga, gr. A)

21:10 Spark Team – MuchoBronx (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 17.12.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30 RKL – MamHakaNaRaka (1 liga, gr. A)

13:40 e-lastminute.pl – Hurtownia Impali CB (1 liga, gr. B)

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi

 

Sobota, 6.01.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

13:00 Play-off 2 liga

14:10 Play-off 2 liga

15:20 Play-off 2 liga

16:30 Play-off 2 liga

17:40

18:50 Berendsen Brzeg Dolny – Clinident (1 liga, gr. B)

20:00 MuchoBronx – Tukany Chamielec Architekci (1 liga, gr. B)

21:10 Potencjał jest – Spark Team (1 liga, gr. B)

 

Niedziela, 7.01.2017, Sala Sportów Walki AWF Wrocław, ul. Paderewskiego 35

12:30

13:40

14:50 Ćwierćfinał Ekstraligi

16:30 Ćwierćfinał Ekstraligi

18:10 Ćwierćfinał Ekstraligi

19:50 Ćwierćfinał Ekstraligi

 

You must be logged in to post a comment Login



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress